O kancelarii

Kancelaria komorincza powstała w 2001 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija, świadcząc dla swoich klientów usługi obsługi prawnej. Zespół wybitnych specjalistów jest gwarantem pełnego profesjonalizmu i popartej wieloletnim doświadczeniem wiedzy merytorycznej. Podstawowymi wartościami, jakimi kierują się nasi pracownicy są uczciwość oraz nakierowanie na dobro Klienta, by jak najefektywniej działać w obronie jego interesów. Realizacja wyznaczonych zadań przebiega nie tylko ze skrupulatną dbałością o najlepszą jakość oferowanych usług, ale także w oparciu o najwyższe kompetencje. Działamy w imieniu Państwa, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w poszanowaniu rodzinnych tradycji naszej Kancelarii. Budowanie zaufania Klienta ma dla nas najwyższy priorytet.

Dlaczego my?

Kancelaria Komornicza osiąga liczne, poparte wynikami sukcesy. Z jednej strony składa się na to wysoki poziom merytoryczny całego zespołu, skuteczna współpraca pomiędzy jego członkami oraz kierowanie się troską o wierzyciela. Efektywność wykonywania powierzonych zadań budowana jest na podstawie jednostkowego podejścia do Klienta. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, optymalizując swoje działania w jej zakresie w sposób kreatywny i dostosowany do specyfiki danej sytuacji.

Jak rozpocząć postępowanie?

W celu wszczęcia postępowania egzekucyjnego, należy dostarczyć wniosek egzekucyjny wraz z tytułem wykonawczym. Tytuł wykonawczy jest dokumentem stwierdzającym obowiązek, zaopatrzonym w klauzulę wykonalności. W zależności od rodzaju postępowania, koniecznym będzie dostarczenie dodatkowych dokumentów – w związku z tym prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Dołożymy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług.